آموزش پرورش مرغ از مقدماتی تا پیشرفته

این آموزش توسط بسیاری از افراد موفق در زمینه پرورش مرغ استفاده شده

این مجموعه برای شروع یک کسب وکار پرسود بسیار موفق بوده است

بهترین مجموعه برای کسب و کار زود بازده از ابتدا تا انتهای پرورش مرغ و کسانی که به فکر کسب درآمد و موفقیت در این کار پرسود هستند100 درصد توصیه میشود.

آموزش پرورش مرغ از مقدماتی تا پیشرفته

۰۱:۲۵:۵۴ | نويسنده : مرغداري

يكي از مهمترين مسائلي كه ذهن بشر را از دير باز درگير خود نموده، تغذيه است و هميشه به عنوان اولين نياز اساسي انسان ياد مي­شود. متأسفانه هنوز نگهداري و پرورش مرغ تخمگذار در سطح وسيع و مدرن جايگاه معتبري نيافته است.

پرورش مرغ تخمگذار از طرف ديگركشور ما با قابليت هاي موجود يكي از توليد كننده­ها و حتي صادر كننده­هاي تخم مرغ در جهان شناخته شده و گله هاي اصلاح شده را در سطح اجداد و مادر و تجاري توليد مي نمايد. لذا با توجه به نياز مبرم به وجود واحدهاي صنعتي كاملا اتوماتيك جهت توليد تخم مرغ و با توجه به تخصص و رشته تحصيلي كه بنده در اين زمينه دارم تصيم به احداث يك واحد تمام اتومات مرغ تخمگذار نموده­ام كه هم علاوه بر مشغول شدن خود در تخصصي كه دارم بتوانم ازاين طريق بعنوان يك كارآفرين نيز عمل كنم و از همه مهمتر اينكه نياز به واردات تخم مرغ ازاستان تهران، قزوين و غيره نيز از اين طريق كمتر شده و كمك مناسبي هم در جهت بهبود وضعيت اقتصادي و صنعتي استان نيز مي باشد.

دانلود از لينك زير:

دانلود طرح توحيهي مرغداري رايگان

پسورد: www.hen6.ir


برچسب‌ها: ،


نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]